Jsme malé, ale šikovné ilustrátorské studio pod vedením ilustrátora Martina Šťastného. V oboru působíme již přes 10 let. V naší práci se vždy snoubí hravost a kreativa s profesionálním přístupem  a zkušenostmi pro dosažení Vaší radosti z perfektního výsledku. 


Videomedailonek z finále soutěže COOLHUNTERS


Aktuální showreel 2019


NÁŠ PŘÍBĚH

Jmenuji se Martin Šťastný a toto je příběh mého projektu Sketchnuto.cz.

Vždy jsem byl to dítě, které pořád kreslí. Během školních let jsem to dotáhl ze základní umělecké školy na Fakultu architektury ČVUT, kde jsem studoval průmyslový design...

... na titul jsem to sice nedotáhl, ale za 4 roky studia načerpal spoustu zajímavých vědomostí. Také jsem v té době vyhrál designerskou soutěž  Pepsi, "Refresh your world" a v Ostravě od té doby stojí autobusová zastávka ve tvaru plechovky podle mého návrhu.

Po krátké pracovní zkušenosti na pozici designera, kde jsem si osahal práci s grafickým tabletem, jsem poprvé vážně pomyslel na postavení se "na volnou nohu". Trvalo to pár měsíců a skutečně jsem to udělal. Vrhl jsme se do toho po hlavě a bez rozmyslu. Krušné začátky se však podařilo rychle překonat a v současné době mám za sebou 5 let praxe, spoustu pěkné práce a zajímavých projektů. 

V roce 2017 se mi podařilo probojovat do semifinále talentové soutěže Coolhunters, už to jsem považoval za úspěch. V průběhu několika měsíců jsem se propracoval až do velkého finále v Pražském klubu Roxy. 

Ten večer byl pro mě obrovský zážitek, po napínavém klání jsem dokázal celkově zvítězit v kategorii ART.  

Tak studio nebo jednotlivec?

Říkáte si, je to teda studio nebo jednotlivec? Pravda je taková, že kreativní část práce se stále snažím z velké většiny odvádět já, Martin Šťastný. Mám ale kolem sebe talentované kolegy, kteří mi pomáhají např. s animacemi, vektorovou grafikou, někdy s kolorováním nebo rutinními storyboardy.

KREATIVITA, TALENT, SPOLEHLIVOST.